Asker Çanta Modelleri

Asker Çanta Modelleri

Asker çanta modelleri farklı tasarımlardan oluşuyor. Askerlik sırasında kullanmak, özel görevlerde kullanmak üzere en özel şekilde asker çanta modelleri tasarlanıyor. Bunun dışında direkt olarak çantaların kullanımının sırtta olması, yanda olması gibi seçenekler de var. Kullanım şekline, kullanım alanına göre çeşitlendiriliyor. Siz de bunlar göz önünde bulundurarak hemen seçim yapabilirsiniz: Sitede yer alan çantaları inceleyerek hemen satın alabilirsiniz. Model, boyut ve verilen diğer özellikleri göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

  • Dağcı Çantaları: Çanta çeşitleri arasında yer alan dağcı çantaları, asker çantaları kategorisi içinde sunuluyor. Dağda kullanılmak üzere sunulan bu modellerde, litre seçenekleri var. Aynı zamanda yan bölmelere su ve benzer silindirik şeyler koyabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kamuflaj desenlerin dışında farklı renk ve desenler ile de sunulmuştur.
  • Sırt Çantaları: Askerlere özel sırt çantaları oluşturulmuştur. Tasarım açısından farklı olmasının yanı sıra, sırtta rahat kullanımı için sırt destekleri de vardır. Ön kısımda minimal boyutta cepler oluşturulmuştur. Daha kolay kullanabilmeniz için sırt çantalarında farklı boylara da yer verilmiştir. Renk açısından sunulan çeşitler de olduğundan kolaylıkla temin edilebilir.
  • Yan Çanta: Askerlere özel olan çantalar arasında yanda taşınanlar da var. Kullanım şekli açısından yanda olan çantalar, direkt olarak minik bölmeler ile kullanımı kolaylaştırıyor. Taşıma aşamasında zorlanmadan, kalın askı bölmesi ile konforlu hale geliyor. Asma bölümünde de yer verilen gizli cepler olduğundan güvenle kullanılan asker çanta modelleri içindedir.
  • Silah Çantaları: Kullanım alanı aşağı yukarı aynı olan, silah muhafaza etmek için tasarlanmış olan bu çantaları da tercih edebilirsiniz. Boyutları değişse de kaç tane çanta alacağı yönünde inceleme yaparak ona göre alabilirsiniz. Koruma bölgesi olan, direkt olarak birkaç adet çantanın da içinde yer alacağı şekilde tasarlanmış olan çantalar var. Hemen değerlendirip sipariş edebilirsiniz.

Sunulan çok sayıda model olduğundan asker çanta seçimi yaparken nerede kullanılacak ve ihtiyaçları nedir gibi soruların yanıtına göre hareket etmek faydalıdır. Bunu gözeterek hareket etmeniz durumunda sorun yaşamadan kullanabileceğiniz çantalar alabilirsiniz. Siteye hemen giriş yaptığınızda, çanta modellerini incelemeniz mümkün olacak.

Su Geçirmeyen Asker Çanta

Asker çanta modelleri dışında, aranan özellikler de olabilir. Bu durumda asker çanta için akla gelen ilk özellik su geçirmez olması oluyor. Su geçirmeyen modeller arasında pek çok seçenek var. Çantanın yağmur almaması önemli olabilir. Kullanım alanına göre sınıflandırılmış olan çantalarda aynı zamanda su geçirmez olması da sağlanabiliyor. Bu özelliğin olduğu çantalarda ayrıca bir çanta kılıfı kullanmanıza gerek olmuyor. Asker çanta için su geçirmez özelliği olanlara da sitede yer verilmiştir. Siz de hemen çanta modelinizi ona göre seçerek satın alabilirsiniz. Sitede yer alan pek çok seçenek olacak. Bunları göz önünde bulundurun ve hemen siz de seçim yapın.

Asker Çanta Renkleri

Asker çanta almadan önce renk seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Her model için sunulacak olan alternatif renkler sayesinde, dilediğiniz çantayı dilediğiniz renkte almanız mümkün olacaktır. Göz önünde bulundurun ve sunulan renkler arasından seçim yapın. Genel olarak en çok tercih edilenler arasında asker yeşili oluyor. Bunun dışında kamuflaj modeller de en çok kullanılanlar arasında. Siz de bunları göz önünde bulundurarak satın alabilirsiniz. Asker çanta renk ve boyut seçenekleri geniş bir şekilde sunulmuştur. Özel olarak olmasını istediğiniz renkler için online alışverişleriniz renk filtrelemesi yapabilirsiniz.  Sadece istediğiniz renklerde olan çantaları görmeniz kolaylaşacaktır. Hemen seçin yaparak istediğiniz çantayı alabilirsiniz.

Asker Valiz Modelleri

Asker valiz modelleri, askere giderken tercih edeceğiniz şekilde sizlere rahatlık sağlayacak modellerden oluşuyor. Kullanımı pratik olan asker valiz modelleri, çekçek özelliği ile rahat taşınabilecek hale geliyor. Bunun dışında özel bölmeleri olması, farklı boyutları olması da önemli. Siteye giriş yaptığınızda farklı modellere yer verildiğini göreceksiniz. Valiz için aradığınız özelliklerin hemen hemen hepsini bulabileceğiniz seçenekler sunuluyor. Siz de hemen inceleyerek satın alabilirsiniz.

  • Çekçekli asker valiz: Asker valizlerin daha kolay kullanılması için çekçekli olarak tasarlanabilir. Bu durumda kullanımı da daha pratik olur. Gizli cepleri olması, kapasitesini arttıracak özelliğinin olması da yine sunulan özellikler arasında. İncelemelerinizi yaparak boyut ve renk seçeneklerini de belirleyerek hareket edebilirsiniz.
  • Büyük boy tekerlekli asker valiz: Asker valiz için büyük boy olanlar var. Daha çok eşyayı muhafaza etmeye yarayacak olan valizler, rahat kullanılır. Tekerlekli olan seçenekleri ile taşınması da pratik hale gelir. Valizin geniş olması, gizli ceplerinin olması konforlu kullanım sunar.
  • Battal boy 3 tekerlek asker valiz: Daha büyük boy valiz arayanlar için ise battal boy seçenekleri verilmiştir. Bu modelleri inceleyerek de seçim yapabilirsiniz. Sizin için uygun olan asker valizlerin kullanımı son derece pratik olacaktır. Aynı zamanda 3 tekerlek seçeneği ile oluşturulmuştur.
  • Körük özellikli asker valiz: Asker valizlerin aynı zamanda körüklü olanları var. Körüklü asker valizlerinde direkt olarak artı büyüme sağlandığı görülür. Bu sayede daha genişleyen valizlerin kullanımı daha rahat olur. Geniş valiz arayanlar, duruma göre daha çok eşya koyacağını düşünenler mutlaka bu özelliğin olduğu valizleri tercih etmelisiniz.

Asker valiz modelleri içinde yer alan çok sayıda boyut ve renk var. Siz siteden inceleme yaparak hemen almak istediğinizi seçebilirsiniz. Güvenle sipariş verebilirsiniz.