Askeri Bot

Askeri Bot

Askeri bot özel tim, özel harekat, asker ya da güvenlik sektöründe olanlar tarafından tercih edilen botlardır. Bu botlar hem konforu hem de güvenliği sağlayacak olduğundan askeri bot özelliklerini tamamen taşımalıdır. Günlük botlar kıyasla daha özel bir tasarımı olması gerekir. Ordu standartları kapsamında olması önemlidir. En yüksek kalitede ve en yüksek performansta üretilerek en iyi şekilde kullanım sunmalıdır. Sizin de belirlemiş olduğunuz konforlu olması özelliklerine göre hareket ederek seçim yapılıp alınabilir. Askeri bot seçimi içinde sitede yer alan çok sayıda çeşit olduğunu söyleyebiliriz. Hemen siz de siteye giriş yaparak botları inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri hemen alabilirsiniz.

Askeri Bot Özellikleri

Askeri bot farkını hissetmek için özelliklerinin maksimum kalitede olması gerekir. Askeri bot özellikleri sayesinde, günlük hayatta kullanılan botun dışında bir konfor sağlar. Orduda kullanılacağı düşünülerek hazırlanan, çok yoğun kullanılacağı düşünülerek tasarlanan botlardır. Hem maksimum konfor sunması hem de dayanıklı olması önemlidir. Aynı anda ikisini de sağlaması için bu özelliklere yer verilmesi gerekiyor. Bunu değerlendirip ona göre hareket etmeniz öneriliyor.

Özel tasarım: Ayak sağlığını koruyacak şekilde tasarlanması önemlidir. Koşma, yürüme ya da ani aktiviteler için önemli olduğundan tasarım özel olmalıdır. Ayak bileği, ayak parmakları rahat edecek şekilde tasarlanması ile günlük kullanım da çok pratik ve rahat olacaktır. Tasarım mutlaka ergonomik olmalıdır.

Özel malzeme: Kullanılan malzeme önemlidir. Ayağın hem hava alması hem de üşümemesi gerekir. Bunun için de botta kullanılan malzeme son derece titiz şekilde seçilmelidir. Bunları göz önünde bulundurarak oluşturulan botlar çok daha konforlu olacaktır.

Ağırlık: Botun son derece hafif olması gerekiyor. Hem istenen özellikleri taşıması hem de askeri bot ağırlığının minimumda olması önemlidir. Gün içinde sürekli ayakta olduğu düşünülerek tasarlanan botlarda, kullanılan malzemelere dikkat edilerek mümkün olan minimum ölçüde ağırlık sunulmalıdır.

Su geçirmez: Özel hareket, tim ya da polis olmak, güvenlik olmak her an her duruma hazırlıklı olmak demektir. Bunun için mutlaka ayakkabıların korunaklı olması gerekiyor. Sudan korunmak için su geçirmez özelliğinin olması önemlidir. Siz de satın almadan önce, inceleme aşamasında bu şekilde bir özellik var mı yok mu kontrol edebilirsiniz. Kullanımı daha konforlu ve güvenli hale getirmek açısından su geçirmez özelliğinin olması son derece önemlidir.

Sizlere sunulan askeri bot modelleri arasından bu özelliklere göre hareket etmeniz konfor için önemlidir. Tamamen rahatlığı göz önünde bulunduran kişiler mutlaka bu özelliklere göre hareket etmelisiniz. Hem avantajlı olacağınız hem de direkt olarak kullanımın pratik ve rahat olacağı modeller üzerinden seçim yaparak satın alabilirsiniz.

Askeri Bot Modelleri

Askeri bot modelleri değişiyor. Tasarımları değişen ayakkabılarda kullanım alanı da değişebilir. Askeri bot seçiminizi yaparken modellerin özelliklerine göre, sizin nerede kullanacağınıza göre hareket etmelisiniz. Daha rahat bir kullanım sağlamasından ötürü direkt olarak seçim yapabilir, hemen siz de bu botlar arasından size kendinizi rahat ettirecek olan bir modeli seçebilirsiniz.

 • Kışlık askeri bot: Kışlık olarak özel tasarlanmış olan botlar, belli bir dereceye kadar ayakta sıcaklığı korur. Yani açık havada hava soğukluğu ne olursa olsun, ısının korunması için gereken hissi sağlar. Bunun için yapıldığı malzeme önemli olduğundan ona göre bir tasarım ve malzeme seçilmiş olacaktır.
 • Fermuarlı askeri bot: Kullanımın daha kolay olmasını sağlamak açısından fermuar akıllara gelen ilk seçenek. Sunulan modeller arasında fermuarlı olan askeri botlar var. Fermuarın yan kısımda olması önemlidir. Bu sayede ayak rahat eder. Modeller arasında fermuarın arka kısımda tam olarak arka ayak bileğinde olduğu modeller de var. Seçimi nasıl rahat edeceğinize göre yapabilirsiniz.
 • Dört Mevsim asker botu: Kışlık botların dışında dört mevsim asker botu olarak da kullanabileceğiniz seçenekler var. Ayağın hava aldığı daha pratik kullanımların olduğu botlardır. Dilerseniz dört mevsim olanları tercih ederek daha rahat kullanacaklarınızı da alabilirsiniz.
 • Uzun – bilek seçenekleri: Botlarda model olarak sunulan diz altı modeller, bilekte olan kısa modeller gibi seçenekler var. Bunları değerlendirmeniz halinde, sizin için hangisi daha kolay ve konforlu kullanım olacaksa onu seçmeniz yeterlidir.

Sunulan modeller arasından askeri bot seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Renk açısından da size sunulan pek çok seçenek olacak. Yeşil, kahve rengi, siyah bot gibi renk seçeneklerini de incelemeniz mümkün. Hemen askeri bot özelliklerine bakarak ve istediğinizi seçerek alabilirsiniz. Sitede yer alan modelleri inceledikten sonra güvenle sipariş edebilirsiniz. Numara seçeneklerine bakarak ve kalıpları inceleyerek seçim yapmanız kolay olacaktır.

Markalı Asker Bot

Markalı asker bot almak isteyenlere özel çok sayıda markalı bot üretilir. Markalı asker bot için ilk olarak marka belirlemek ve ardından direkt olarak bot modellerinden seçim yapmak daha pratik olacaktır. İstediğiniz özel bir marka olması durumunda hemen o marka üzerinden arama yapabilirsiniz. Marka ağı geniş bir şekilde sunuluyor olduğundan, bunu göz önünde bulundurarak alabilirsiniz.

 • Lowa
 • Vaneda
 • Vogel
 • SingleSword
 • Oks Bot
 • Mondeow
 • Scooter
 • YDS
 • Wesson
 • Magnum
 • VogelTactical
 • Medindl

Ve çok daha fazlası sunulan markalı asker bot çeşitleri arasında yer almaktadır. Siz de marka seçiminizin ardından numaraya dikkat ederek alabilirsiniz. Ayrıca renk seçimi de farklı alternatifler ile yapılacaktır. Tamamen memnun kalacağınız şekilde oluşturulan renk ve model seçenekleri ile pratik bir şekilde seçim yapabilirsiniz. Markalı olan bu botlarda numara ve renk seçenekleri alternatifler ile sunuluyor. Siz de hemen siteye girerek pratik bir şekilde almak istediğiniz botları belirleyebilirsiniz. Markalı asker bot seçiminizi yaparak, istediğiniz model ve renkte, anında satın alabilirsiniz.