Askeri Çanta Valiz Modelleri

Askeri Çanta Valiz Modelleri

Askeri çanta ile kullanımı pratik ve kaliteli olan çanta temin etmiş olacaksınız. Ayrıca askeri çanta çeşitleri arasında yer alan pek çok çanta var. Dağcı için özel olarak oluşturulan, sırt ya da yan çantaları, silah çantaları gibi seçenekler olduğunu göreceksiniz. Hem yapım aşamasında kullanılan malzeme hem de tasarım koşullara uygun şekilde ayarlanmıştır. Bunu göz önünde bulundurarak siz de kolayca seçim yapabilirsiniz. Özelliklerini ve boyutunu göz önünde bulundurarak sipariş edebilirsiniz.

 • Sırt Çantası: Askeri çantaların modelleri arasında kullanım şekline göre modeller verilmiştir. Kullanım şekline bakıldığında, sırt çantalarında askılı ve sırtın şeklini alarak ortopedi modeller olduğu görülür. Son derece rahat bir şeklide taşınır. Renk olarak ya da farklı özellik açısından seçenek çok olduğundan rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.
 • Yan Çanta: Kullanım şekline göre oluşturulan çantalarda aynı zamanda askeri çanta için yan çantalar sunulmuştur. Yan olarak kullanılan bu çantalar, taşıma gücü olarak da net şekilde sunulur. Rahat kullanabileceğiniz şekilde, tek askılı olarak satılır. Yanınızda sarkıtabileceğiniz şekilde aynı zamanda da konforu tam anlamıyla sağlayacak şekilde üretilmiştir. Siz de hemen sitede yer alan bu modelleri inceleyebilir, satın alabilirsiniz.
 • Camel Çanta: Bu çanta modeli sırt için kullanılır. Sırtta aynı zamanda rahatlığı sağlamak için önemli olan belden bağlama ile kullanımın rahat hale getirilmesidir. Daha pratik ve güvenli bir şeklide çantanın kullanımı sağlanmıştır. Siz de bu modelleri inceleyerek bu modelden satın alabilirsiniz.
 • Silah çantaları: Askeri çanta için akla gelenler arasında aynı zamanda silahlara özel çantalar var. Kullanımı son derece rahat ve pratik olacağından siz de bu çantaları alabilirsiniz. Kaç tane silah koyulacağı ya da diğer çanta gözleri üzerinden rahat edeceğiniz şekilde çantanın alınması sağlanıyor. Konforlu ve güvenli bir kullanım sizlere sunulmuş oluyor. Değerlendirip siz de hemen satın alabilirsiniz.

Verilen çanta modelleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Sizin için sunulacak olan modellerde ölçülere ve çantaların özelliklerine bakabilirsiniz. Askeri çanta için sunulan renk seçenekleri de olacak. Siteden işlem yaparak siz de beğendiğiniz çantayı hemen alabilirsiniz.

Asker Çantası

Asker çantası, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde oluşturulmuştur. Çantaya konacak her şey göz önünde bulundurularak ona göre tasarlanmış asker çantası çok rahat kullanılır. Asker çantalarında farklı taşıma güçleri sunulur. Kaç litre olduğuna göre seçim yaparak siz de yeterli seçim yapabilirsiniz. Sunulacak olan seçenekleri değerlendirip hemen alabilirsiniz.

 • 60 LT Asker Çantası: Asker çantalarında modeller arasında 60 LT olanlar var. Bu modeller aynı zamanda gizli gözü olan, yan kısımlarında su ya da benzer şişe koymaya müsait olan çantalardır. Çantaların belden bağlama detayları da vardır. Farklı renk seçenekleri de bulunur. Genel olarak yeşil ve tonlarında renkler oluşturulmuştur. Asker yeşili asker çantası ile kullanım hem kolay olacak hem de şık bir görünümü olan çantaları kullanmış olacaksınız.
 • 88 LT Askeri Çantası: Daha büyük çanta isteyenler için önerilir. Bel desteklidir. Aynı zamanda sırt bölgesi içinde oluşturulan kemerler var. Taşıma sırasında yükü hafifletmeniz için oluşturulmuş olan bu kemerler ayarlanabilir özelliğe sahiptir.
 • 90 TL Asker Çantası: En büyük asker çantaları arasında yer alıyor. Yan gözleri son derece kullanışlı. Tamamen içecek koyma ya da gizli gözlerde istediğiniz eşyayı muhafaza etme konusunda avantajlı bir modeldir. Yeni tip tasarımlar arasında olduğundan, siz de hemen bu alanda seçim yaparak kolayca kullanabilirsiniz. Renk seçenekleri arasından asker rengi ve kamuflaj desen dışında olan seçenekler de var. Askerlik dışında kullanılacak olan modellerde düz renkler de tercih edebilirsiniz. Geniş bir yelpazede sunularak tamamen sizin memnun kalacağınız bir seçim yapmanız sağlanmıştır.

Sunulan asker çantası modelleri için hemen siz de seçim yapabilirsiniz. Modeller arasında olan litre özellikleri dışında, renk ve diğer özelliklerine bakarak sipariş vermeniz en doğrusu olacaktır. Sitede yer alan çok sayıda çanta modeli olduğundan kolayca seçim yapabilirsiniz. Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde sipariş vermeniz için seçenekler sunulmuştur. Kaliteli ve iyi fiyattan olan çantaları belirleyerek anında sipariş edebilirsiniz.

Asker Çantası Nereden Alınır?

Asker çantası almak istiyorum diyen kişiler sunulan modellere erişim için hemen siteye giriş yapabilir. Mağazalardan da alabileceğiniz seçenekler için en iyi fiyatlar sunularak siteden avantajlı alışveriş yapmanız sağlanıyor. En kaliteli ürünlere aynı zamanda en uygun fiyatlardan ulaşma imkanı bulacaksınız. Size sunulan seçeneklerde hem renk, hem de büyüklük açısından seçenekler olacak. Online olarak incelemek de almak da çok daha hızlı ve kolay olacaktır. Siz de dilerseniz asker çantası almak için hemen siteye giriş yapabilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir şekilde siteden satın alma işleminin gerçekleşmesi sağlanacaktır. Hemen satın alabilirsiniz. Seçim tamamen sizin.

Asker Sırt Çantası

Asker sırt çantası en çok kullanılan modeller arasında. Kullanımı pratik olduğundan tercih edilir ve asker sırt çantası modellerinde çok sayıda seçenek vardır. Hemen hemen herkesin daha uygun modeli bulabileceği bir türdür. Kullanımın kolay olmasında ise sırt desteği – bel desteği olması da var. Bunları göz önünde bulundurmanız halinde siz de kolayca seçim yaparak alabilirsiniz.

Renk seçenekleri;

 • Düz yeşil
 • Asker yeşili
 • Kamuflaj desen yeşil
 • Yeşil beyaz renkler
 • Koyu yeşil

Büyüklük seçenekleri;

 • 60 LT
 • 90 LT
 • 80 LT
 • 70 LT
 • Büyük boy
 • Orta boy
 • Battal boy
 • Küçük boy

Gibi seçenekler ve renklerde sunulmuştur. Asker sırt çantası almak için yapmanız gereken hemen siteden sipariş vermek. Özelliklerini inceleyerek hem malzemeleri hem de sırt çantasının  tasarımını göz önünde bulundurarak siz de hemen sipariş verebilirsiniz.